SOUTĚŽ - Vyhodnocení

Novinky

Soutěž je ukončena! Sešlo se neuvěřitelných 202 návrhů a všechny si můžete prohlédnout v albu na Facebooku. Moc děkuji každému tvůrci, že si našel čas a chuť na návrh.

Na začátek bych se ráda omluvila všem, kteří poslali svůj návrh po 28. protože jsem špatně a nepřesně uvedla konec soutěže. Stále jsem měla v hlavě, že soutěž končí s koncem měsíce. Proto jsem naplánovala na večer 28. livestream s Martinou a Josefem. Bohužel mi nedošlo, že hodně lidí nechává odeslání návrhu na poslední chvíli a že to lze pochopit tak, že soutěž bude probíhat i v uvedený datum konce 1. 3. Všem návrhům, co mám v emailu, přijde slíbený slevový kupon na 100 kč na nákup v e-shopu. Byla to první větší soutěž, kterou jsem organizovala. Nakonec byla ještě větší, než jsem doufala. Příště se ze svých chyb poučím a bude to zase o něco lepší, slibuju! :)

 

 

Teď už k vyhlašování. Pečlivě jsem procházela, každý návrh a koukala hlavně na kreativní přesah každého obrázku. Může se zdát, že ty propracované a vypiplané si zaslouží výhru víc. Já jsem odjakživa minimalista a mám ráda přesně ty detaily, které nikdo jiný nevidí. Třeba proto mělo Zlatíčko prdelku nebo cecíky. Proto všechna zvířátka dělám stejným stylem a měním pouze malé detaily. Ty jsem hledala i v návrzích. Před vybrala jsem asi 30 obrázků, které by šly realizovat. Ty, co měly změněnou celou hlavu nebo konstrukci plyšáka nejsou bohužel použitelné, jelikož se mělo jednat o ucelenou kolekci hraček. To je také moje další chyba, nedostatečně jsem popsala, co vše se na předkresleném králíku dá měnit. Všichni výherci dostávají kupon na 800 kč do e-shopu a hotovou hračku podle svého návrhu.

 


Představuji vám mnou vybraný návrh:

Jednorožec Jusínka od Berči

Jednorožce jsem vybrala už asi první týden soutěže a žádný jiný návrh mě do konce soutěže už neoslovil tak jako tady Jusínka. Zamilovala jsem se do toho jak je jednoduchý, nemá  zamalovaná očka, má krásně duhovou hřívu (kterou se pokusím vytvořit z bavlnek). Vždycky jsem chtěla mít mezi zvířátky jednorožce, jenže mezi lesní tvory by moc nepasoval. Tak si to splním alespoň v rámci limitované kolekce.


 


Josefem vybraný návrh:

Superhrdina Rabbit Man od Milana

Tenhle superhrdina byl i můj oblíbenec, obdivuji tu mrkvičku za pasem místro zbraně a chrániče. Proč ho vybral Josef? Rabbit Mana jsem si vybral, protože je vyvolený, aby nastavil rovnováhu mezi světem dobra a zla, a zároveň je skvělým ambasador zdravého stravování, protože k boji využívá výhradně vitamíny obsažené v mrkvi, především pak A – beta karoten.


Martiny vybraný návrh:

Pan Polka Dot od Amíra

Tento tečkovaný se pral o své místo s Duháčkem, který měl podobné zpracovnání. Hned jsem v tomto návrhu viděla krásně barevného veselého plyšáka. Proč se líbil Martině? Pan Polka Dot mě oslovil svou jednoduchostí, jemnými barvami a drobnými detaily jako je bříško, ouška a roztomilá očka.

Nakonec jsem se rozhodla vytvořit ještě 4. kamaráda. Návrhů bylo tolik a bylo mi líto neudělat ještě jednoho, kterého vyberete vy. Hlasovalo se v dalším albu z 20 vybraných (každý z nás tam vybral své další favority). Nehodnotili jsem podle liků na FB, takže se ten výběr mohl zdát zvláštní. Dostala jsem i nemálo ošklivých zpráv na Instagram nebo do komentářů. Bylo mi to hodně líto, zvlášť když vlastně tito lidé napadají kreativitu a obrázky malých dětí.

 


Vámi vybraný návrh na Facebooku:

Doktor BABU od Kateřiny

Nejvíce like u fotky dostal tento návrh. Získal 517 hlasů! Doktor už se těší na své malé majitele...

Hlasování bylo do posledního momentu strašně nerozhodné a nakonec to uteklo tomuto návrhu jen o 10 hlasů. Rozhodla jsem se tedy přidat ho do sady a představuji vám 5. návrh, který se bude realizovat!

Davídek od Toníka

Teď začnu pracovat na hračkách a cca za měsíc se můžete těšit na fotky hotových produktů :) Doufám, že vás to bavilo stejně jako mě! Ti co poslali obrázek a nenašli v emailu kupon, napiště prosím na hello@ababu.cz napravíme to.