Prodejci a kamenné prodejny

Nemůžete se rozhodnout co vybrat nebo si chcete zboží prohlédnout na vlastní oči? Nechcete platit za poštovné? Koukněte, kde všude můžete na moje zboží narazit. Doporučuji si před návštěvou ověřit, že je vámi vybrané zvířátko skladem.
 

Na Letné na Praze 7 mám svou malou dílnu, kde pro vás každý den balím a připravuji objednávky. Bohužel už ale není v mých silách, nadále poskytovat osobní odběry nebo návštěvy krámku. Nepište mi prosím o osobní odběr, raději se vydejte do jedné z výdejen v Praze.

 


 

Kuráž

Obchůdek s designem na Letné. Najdete ho hned vedle mé dílny ve Veletržní ulici. Snažím se tam mít celý sortiment, kdyby něco chybělo, ozvěte se a zboží tam doplníme (většinou do 2. dne). Kuráž je taková moje výdejna. Pokud si tedy chcete zboží vybrat osobně, zavítejte do Kuráže :)

www.kuraz.cz

 


 

Hugo chodí bos

Obchůdek s výhradně českými hračkami v centru Prahy. Adéla vybírá zboží pečlivě a věřím, že návštěva jejího krámku ve vás vyvolá vzpomínku na dětství. Najdete tam všechny retro stavebnice a také celou moji nabídku hraček (látky tam již nemáme).

www.hugochodibos.cz