Aktuální situace: Ababu prodejna je pro nákup na místě uzavřena. Osobní odběr je možný mezi dveřmi (úterý a čtvrtek 11:00 - 18:00) / Nic se nemění ani od 1. 3.

O ABABU

 

Ababu jsou české hračky pro miminka s certifikátem.
Ababu jsou látky s předtištěným střihem pro začínající švadlenky.

Jak se Ababu narodilo?

Po 4 letech jsem opustila své místo kreativní hlavy v digitální agentuře. K Vánocům (2016) jsem od přítele Josefa dostala šicí stroj a od té doby jsem ho nedala z ruky. Našla jsem svou skrytou vášeň a založila značku Co budu dneska šít. Využila jsem všechny svoje schopnosti grafičky a vyrobila první látky s natištěným střihem. Postupem času se k látkám s předtištěným střihem přidaly i hotové ušité hračky a další produkty pro miminka. V roce 2018 jsem značku přejmenovala na ABABU. Začátkem roku 2020 jsem díky Hithitové kampani otevřela Místo na Letné.
 

Kdo všechno je ABABU?

Kdo všechny hračky a ostatní kamarády vyrábí? Kdo balí vaše balíčky a koho můžete potkat v Ababu Místě na Letné? Mám nejlepší tým lidí na světě!

 

O látkách

Motiv je moje vlastní digitální grafika. Tiskne se u nás v České republice na českou bavlnu. Takže koupí vlastně podporujete hned několik českých rukou! Všechny mnou prodávané látky vlastní atest pro děti do 3 let.

 

Certifikace

Všechny látky jsou držitelem certifikátu Oeko Tex Standard 100 Class 1 jsou tedy vhodné a výrobky pro děti do 3 let. Všechny ušité výrobky mají CE označení a certifikaci na hračku pro děti od 0 let. O tomto certifikátu si můžete přečít v článku: Není to hračka aby to byla hračka!