Informace k současné situaci: Objednávky odesíláme bez omezení. Vzhledem k situaci máme uzavřenou prodejnu. Pokud u nás máte zásilku na osobní odběr, napiště prosím na moje@ababu.cz.

Doprava & balení

Balíčky

Jelikož Česká pošta mi zavařila víc než dost, přešla jsem na Zásilkovnu. Všechny objednávky tedy nyní posílám pomocí Zásilkovny. Můžete si vybrat uložení balíčku přímo na jednu z poboček Zásilkovny, odeslání kurýrem DPD a nebo vám balíček hodí i na poštu. Vždy vám do emailu dorazí číslo zásilky. Většinou balíčky odesílám ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Ceny jednotlivého poštovného najdete v košíku po zvolení vybrané služby.  Faktura vám dorazí po vyzvednutí balíčku automaticky do emailu.

Seznam poboček Zásilkovny

Vyhledat svojí zásilku

 

Balení

Všechny zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky a bez plastů. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

 

Dárek

K větším objednávkám a pro stálé zákazníky přihazujeme do balíčku i menší dárky.

 

 

Kam zaslat zboží zpět a jak? 

Nejlepší je ozvat se nám na email a my vám pošleme štítek do Zásilkovny. Nemusíte tak platit poštovné a my čekat na poště :) Pokud jinak nedáte prosím zaslat na tuto adresu: Šmeralova 6, Praha 7 - 170 00