Dárkové sady

Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Vítej na světě / C Vítej na světě / C
Novinka
Vyplatí se

Vítej na světě / C

Chcete více látek? Poskládejte si je do kombinace za výhodnou cenu. Zvolit musíte nejméně 2 produkty a cena se vám automaticky přepočítá na výhodnější s 10% slevou. Poskládat si můžete podle libosti cokoli. K této sadě je zdarma látkový sáček stažený provázkem, ideální jako obal na dárek. Do tohoto sáčku se vejdou 2 krabičky s látkou, takže pokud objednáte více kusů budou přiloženy vedle. Sada je laděná do černobíla a je ideální jako kontrastní výbava pro všechna miminka.

cena od
727 Kč
Vítej na světě / B Vítej na světě / B
Novinka
Vyplatí se

Vítej na světě / B

Chcete více látek? Poskládejte si je do kombinace za výhodnou cenu. Zvolit musíte nejméně 2 produkty a cena se vám automaticky přepočítá na výhodnější s 10% slevou. Poskládat si můžete podle libosti cokoli. K této sadě je zdarma látkový sáček stažený provázkem, ideální jako obal na dárek. Do tohoto sáčku se vejdou 2 krabičky s látkou, takže pokud objednáte více kusů budou přiloženy vedle. Sada je laděná do mentolové barvy a je ideální jako neutrální kombinace pro všechna miminka.

cena od
727 Kč
Vítej na světě / A Vítej na světě / A
Novinka
Vyplatí se

Vítej na světě / A

Chcete více látek? Poskládejte si je do kombinace za výhodnou cenu. Zvolit musíte nejméně 2 produkty a cena se vám automaticky přepočítá na výhodnější s 10% slevou. Poskládat si můžete podle libosti cokoli. K této sadě je zdarma látkový sáček stažený provázkem, ideální jako obal na dárek. Do tohoto sáčku se vejdou 2 krabičky s látkou, takže pokud objednáte více kusů budou přiloženy vedle. Sada je laděná do meruňkové barvy a je ideální pro holčičky.

cena od
727 Kč