Prodloužená dodací lhůta 5-10 pracovních dní. Poklady u Ababu: Na produkty z této kategorie nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Nevztahují se na tyto objednávky dárky k nákupu. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.

Touláček / Žabák

Touláček / Žabák

Objímací kámoš do pokojíčku. Dlouhé tlapky na suchý zip obejmou cokoliv na co přijdou. Kapsička schová tajné poklady. Minimalistický design lněné dekorace se hodí do každého dětského pokojíčku.

Když obejme a tlapky se mu spojí, věrnějšího společníka na tulení doopravdy od něj není. S ním už nebude nikdo bát se po světě křížem krážem toulat se.

  • Kapsička na dudláka, kapesník nebo vláček, to všechno pohlídá lněný Touláček.
  • Rozměr: 16 x 23cm
  • Složení: 100% len, duté vlákno, očka a detaily jsou malovány ručně.
  • Jeden kus s jazykem, druhý bez

Cena:
675

Kdo stojí za tímto pokladem?

Youngsters Jsme už raz, dva, tři, čtyři ''youngstři''. Dvě děti - Olivia a Emilia a dva rodiče - Štěpán a Rita, kteří šibalské dětství stále nosí v sobě. Kromě toho také spoustu nápadů. Díky heslu ''we were all youngsters'' si rádi ponecháváme dětskou fantazii a s ní dáváme obyčejným věcem neobyčejné vlastnosti. Naše tvorba se datuje od probdělých rodičovských nocí, v průběhu kterých vznikali první nápady. Štěpán přišel jedného dne s názvem Youngsters, a já se díky času trávenému doma, dostala někdy víc, někdy míň, k mému šicímu stroji. Nápady tak dostávají hmotnou podobu, a věříme, že Vám jich ještě spoustu představíme.

@yngstrsss

 

  • Poklady u Ababu jsou speciální akce (od 9. 11. do 30. 11.), která se měla konat v naší prodejně. Díky současné situaci se přesunula do online světa na náš e-shop. Z pohodlí domova si tak můžete vybrat z výrobků 65 českých nebo slovenských značek. Na poslední fotografii v galerii produktu najdete portrét autora značky. Pokud je vybraný poklad už vyprodaný, zkuste oslovit přímo autora. Určitě bude mít radost.
  • Nákupem podpoříte českou ekonomiku, malé tvůrce i náš e-shop. Lokální nákup od tuzemských podnikatelů je navíc ekologický. Proč kupovat věci z druhé strany planety, když je u nás tolik šikovných lidí! Děkujeme. Každý kus je originál.
  • Poklady jsou ruční práce a tak se může stát, že výrobek neodpovídá přesně do detailů fotografii. Některé větší nebo křehké produkty je možné zakoupit pouze k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně na Praze 7.

Akce Poklady

Na produkty z kategorie Poklady nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.
Osobní odběry probíhají od úterý 10. 11. (10:00 - 18:00) v naší prodejně (Šmeralova 6 - Praha 7). Dodací lhůta je prodloužená na 5-10 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

 

Jak a za kolik vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky vyzvedne Zásilkovna. Pokud si vyberete třeba DPD, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna, tak se nelekejte. Balíček dorazí, tak jak jste si zvolili. Většinou balíčky odesílám ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku (automaticky do emailu).

  • Zásilkovna na pobočku: 70 kč
  • DPD nebo jiný kurýr: 80 kč

 

Balení

Všechny zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky a bez plastů. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

  • K větším objednávkám přihazujeme do balíčku i menší dárky. Můžete si je vybrat v košíku.

 

Nakupujete jako dárek?

Zadejte svůj e-mail (přijde tam potvrzení a nezkazíte překvapení). Telefon a adresu zadejte podle obdarovaného. Faktura nebude v balíčku (zasíláme online na e-mail). Do poznámky si můžete napsat vzkaz pro obdarovaného, připojíme ho na kartičku do balíčku :)

Ideální kombinace

Další varianty

Reference

Inspirace a fotky od zákaznic

Přidejte tu svou!

Za každou recenzi na tento produkt posíláme kupón na slevu 10% na další nákup Ababu produktů.