Momentální situace: Prodloužená dodací lhůta 4-6 pracovních dní. Osobní odběr je možný do 15. 12. (13:00 - 18:00). Objednávky zaplacené po 15. 12. odesíláme až po 4. 1. 2021.

Menší nástěnný květník / Smetanová & hnědá

Menší nástěnný květník / Smetanová & hnědá

Autorské květníky vytištěné dle originálního návrhu na 3D tiskárně. Odtok pro pokojovku zajišťuje přiložený keramzit, který nasypete na dno pod hlínu. Ideální pro malé pokojovky, které rostou dolů a budou se plazit k zemi.

  • Součástí balení je květník, hřebíčky a návod na osazení. Baleno v přírodní krabičce s lýkem.
  • Materiál: biologicky rozložitelné PLA (polymléčná kyselina)
  • Rozměry: 7 x 5,5 x 9,5 cm

Cena:
300

Kdo stojí za tímto pokladem?

Jsme Zuzana Pacourková a Martina Tománková. Vystudovaly jsme spolu obor Zahradní tvorba a při studiu založily plantárium, abychom nabyté znalosti mohly zužitkovat po svém. Plantárium je prostor pro rostliny a prostor pro naši invenci. Jsme studio, jsme dvě a naší prací je umisťovat rostliny do prostředí každodenního života. Klademe důraz na detail, snažíme se vnímat jedinečnost míst, se kterými pracujeme, a proto nám pod rukama občas vznikají nové produkty laděné na míru. K živému organismu, se kterým pracujeme, přistupujeme s pokorou. Stále se učíme hledat rostlinám co nejvhodnější stanoviště a stanovištím co nevhodnější rostliny, ať uvnitř nebo venku. Při práci s řezaným kvítím, které vážeme pro různé sezónní příležitosti, zejména svatby, upřednostňujeme lokální zdroje.

@plantarium_cz

 

  • Poklady u Ababu jsou speciální akce (od 9. 11. do 30. 11.), která se měla konat v naší prodejně. Díky současné situaci se přesunula do online světa na náš e-shop. Z pohodlí domova si tak můžete vybrat z výrobků 65 českých nebo slovenských značek. Na poslední fotografii v galerii produktu najdete portrét autora značky. Pokud je vybraný poklad už vyprodaný, zkuste oslovit přímo autora. Určitě bude mít radost.
  • Nákupem podpoříte českou ekonomiku, malé tvůrce i náš e-shop. Lokální nákup od tuzemských podnikatelů je navíc ekologický. Proč kupovat věci z druhé strany planety, když je u nás tolik šikovných lidí! Děkujeme. Každý kus je originál.
  • Poklady jsou ruční práce a tak se může stát, že výrobek neodpovídá přesně do detailů fotografii. Některé větší nebo křehké produkty je možné zakoupit pouze k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně na Praze 7.

Akce Poklady

Na produkty z kategorie Poklady nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.
Osobní odběry probíhají od úterý 10. 11. (10:00 - 18:00) v naší prodejně (Šmeralova 6 - Praha 7). Dodací lhůta je prodloužená na 5-10 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

 

Jak a za kolik vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky vyzvedne Zásilkovna. Pokud si vyberete třeba DPD, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna, tak se nelekejte. Balíček dorazí, tak jak jste si zvolili. Většinou balíčky odesílám ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku (automaticky do emailu).

  • Zásilkovna na pobočku: 70 kč
  • DPD nebo jiný kurýr: 80 kč

 

Balení

Všechny zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky a bez plastů. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

  • K větším objednávkám přihazujeme do balíčku i menší dárky. Můžete si je vybrat v košíku.

 

Nakupujete jako dárek?

Zadejte svůj e-mail (přijde tam potvrzení a nezkazíte překvapení). Telefon a adresu zadejte podle obdarovaného. Faktura nebude v balíčku (zasíláme online na e-mail). Do poznámky si můžete napsat vzkaz pro obdarovaného, připojíme ho na kartičku do balíčku :)

Ideální kombinace

Další varianty

Reference

Inspirace a fotky od zákaznic

Přidejte tu svou!

Za každou recenzi na tento produkt posíláme kupón na slevu 10% na další nákup Ababu produktů.