Prodloužená dodací lhůta 5-10 pracovních dní. Poklady u Ababu: Na produkty z této kategorie nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Nevztahují se na tyto objednávky dárky k nákupu. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.

Malý květináč / Měděný

Malý květináč / Měděný

Měděný obal na květináč o průměru 8 cm. Ideální pro menší kaktusy nebo sukulenty.

  • Vnitřní průměr: 8,5 cm
  • Vnější průměr: 11,5 cm
  • Výška: 7,5 cm

Výrobky jsou vyrobeny tradiční metodou - kovotlačením, z měděného plechu. Vnější povrch je ručně lakovaný transparentním lakem. Vnitřní povrch není nijak konzervován. Právě uvnitř se skrývají stopy výroby. Tahy nástroje, otisky prstů kovotlačitele i mapy po tepelném zpracování - žíhání plamenem.

Použitá měď je od začátku do konce zpracovaná u nás v dílně, od stříhání materiálu přes tlačení, broušení až po finální lakování. Plech není dokonalý a ani my se jej nesnažíme vybrousit do dokonalého lesku. Proto se na povrchu objevují stopy po výrobě. Dáváme plechu tvar, jeho vlastnosti a přirozenost se snažíme zachovat, protože sám o sobě je krásný a vydrží po celé generace.

Cena:
320
Dostupnost:
poslední 2 ks
Hlídat

Kdo stojí za tímto pokladem?

Jsem Nikol. Jsem Jan. Jsme V plechu. Pokračujeme v rodinné tradici kovotlačitelů a spolu jsme se rozhodli posunout ji dál. Nabídnout výrobek, který vydrží několik generací a ukáže naše řemeslo v tom nejlepším světle. Plech je materiál, který je všude kolem nás trochu bez povšimnutí. Dáme mu nový tvar a vytvoříme něco hodnotného. Vyrobíme elegantní a zároveň praktický doplněk do domácnosti. Začalo to obaly na květináče a věříme, že tím to nekončí. :)

@vplechu

 

  • Poklady u Ababu jsou speciální akce (od 9. 11. do 30. 11.), která se měla konat v naší prodejně. Díky současné situaci se přesunula do online světa na náš e-shop. Z pohodlí domova si tak můžete vybrat z výrobků 65 českých nebo slovenských značek. Na poslední fotografii v galerii produktu najdete portrét autora značky. Pokud je vybraný poklad už vyprodaný, zkuste oslovit přímo autora. Určitě bude mít radost.
  • Nákupem podpoříte českou ekonomiku, malé tvůrce i náš e-shop. Lokální nákup od tuzemských podnikatelů je navíc ekologický. Proč kupovat věci z druhé strany planety, když je u nás tolik šikovných lidí! Děkujeme. Každý kus je originál.
  • Poklady jsou ruční práce a tak se může stát, že výrobek neodpovídá přesně do detailů fotografii. Některé větší nebo křehké produkty je možné zakoupit pouze k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně na Praze 7.

Akce Poklady

Na produkty z kategorie Poklady nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.
Osobní odběry probíhají od úterý 10. 11. (10:00 - 18:00) v naší prodejně (Šmeralova 6 - Praha 7). Dodací lhůta je prodloužená na 5-10 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

 

Jak a za kolik vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky vyzvedne Zásilkovna. Pokud si vyberete třeba DPD, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna, tak se nelekejte. Balíček dorazí, tak jak jste si zvolili. Většinou balíčky odesílám ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku (automaticky do emailu).

  • Zásilkovna na pobočku: 70 kč
  • DPD nebo jiný kurýr: 80 kč

 

Balení

Všechny zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky a bez plastů. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

  • K větším objednávkám přihazujeme do balíčku i menší dárky. Můžete si je vybrat v košíku.

 

Nakupujete jako dárek?

Zadejte svůj e-mail (přijde tam potvrzení a nezkazíte překvapení). Telefon a adresu zadejte podle obdarovaného. Faktura nebude v balíčku (zasíláme online na e-mail). Do poznámky si můžete napsat vzkaz pro obdarovaného, připojíme ho na kartičku do balíčku :)

Ideální kombinace

Další varianty

Reference

Inspirace a fotky od zákaznic

Přidejte tu svou!

Za každou recenzi na tento produkt posíláme kupón na slevu 10% na další nákup Ababu produktů.