Momentální situace: Prodloužená dodací lhůta 4-6 pracovních dní. Osobní odběr je možný do 15. 12. (13:00 - 18:00). Objednávky zaplacené po 15. 12. odesíláme až po 4. 1. 2021.

Dřevěná hra / Počítání

Dřevěná hra / Počítání

Počítání do deseti hravou formou pomocí dřevěných buttonků. Číslice, znaménka, vkládací destička, metr a karty s příklady.

Sady jsou vytvořené, tak aby podpořily zájem dětí o matematiku, čísla, znaménka a samotné příklady. Metr ze zadní strany destičky má za úkol ukázat hodnoty čísel a přispět k pochopení velikostí. Buttonky s číslicemi jsou hravé samy o sobě, pro děti dobře uchopitelné

Sadu Počítání do 10 si užijí už předškoláci, seznámí se s číslicemi, díky kartám pochopí hodnoty jednotlivých čísel, metrem na destičce mohou měřit vše kolem sebe a poskládají své první příklady. Počítání do 10 podpoří zájem dětí o matematiku a bude je provázet nejen celou první třídou. Matematika může být zábavou. Celá sada má velké množství využití, pro maximální procvičování matematiky. Karty jsou tvořené tak, aby na ně bylo možné psát tabulovým fixem a pak znovu mazat, děti si tak mohou doplňovat příklady.

  • Sada obsahuje: 12 oboustranně malovaných buttonků
  • číslice 0 - 9 (2 krát) a znaménka +, -, =, <
  • 6 ďolíčků na vkládací destičce a 30 cm dlouhý metr 30 karet s příklady, číslicemi a znaménky
  • Sady Počítání do 10 jsou vyrobené z bukového dřeva a malované barvami s atestem na dětskou hračku.

Cena:
1 174

Kdo stojí za tímto pokladem?

Davča, Nikolka a Kubíček. Davča vládne pile, Nikolka štětci a Kubík, ten vládne všemu a všem. A takhle dohromady jsme Woodolla. Všechno to začalo snahou vymyslet Kubíkovi nějaké postavičky na hraní. Při této snaze jsem objevila svou lásku k malování na dřevo. Přes dřevěné korálky až po nevyužitou dřevěnou šatní tyčku. Všechno dřevo v domě se na nás najednou dívalo a usmívalo. A tak se zrodily barrely a buttonky, válce různých výšek a průměrů, k očím a úsměvům se přidaly písmenka, čísla a obrázky... a je tady Woodolla ve své nekonečné podobě.

@woodolla

 

  • Poklady u Ababu jsou speciální akce (od 9. 11. do 30. 11.), která se měla konat v naší prodejně. Díky současné situaci se přesunula do online světa na náš e-shop. Z pohodlí domova si tak můžete vybrat z výrobků 65 českých nebo slovenských značek. Na poslední fotografii v galerii produktu najdete portrét autora značky. Pokud je vybraný poklad už vyprodaný, zkuste oslovit přímo autora. Určitě bude mít radost.
  • Nákupem podpoříte českou ekonomiku, malé tvůrce i náš e-shop. Lokální nákup od tuzemských podnikatelů je navíc ekologický. Proč kupovat věci z druhé strany planety, když je u nás tolik šikovných lidí! Děkujeme. Každý kus je originál.
  • Poklady jsou ruční práce a tak se může stát, že výrobek neodpovídá přesně do detailů fotografii. Některé větší nebo křehké produkty je možné zakoupit pouze k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně na Praze 7.

Akce Poklady

Na produkty z kategorie Poklady nelze využít slevový nebo dárkový poukaz. Od 9. do 30. 11. není možné využít poštovné zdarma.
Osobní odběry probíhají od úterý 10. 11. (10:00 - 18:00) v naší prodejně (Šmeralova 6 - Praha 7). Dodací lhůta je prodloužená na 5-10 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

 

Jak a za kolik vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky vyzvedne Zásilkovna. Pokud si vyberete třeba DPD, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna, tak se nelekejte. Balíček dorazí, tak jak jste si zvolili. Většinou balíčky odesílám ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku (automaticky do emailu).

  • Zásilkovna na pobočku: 70 kč
  • DPD nebo jiný kurýr: 80 kč

 

Balení

Všechny zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky a bez plastů. Používáme tedy recyklované obaly, které mi poskytují ostatní prodejci z Letné. Nelekejte se tedy, pokud vám kamarád dorazí v krabici od elektroniky nebo dětských botiček. Jestliže balíček zasíláte rovnou jako dárek obdarovanému, dejte nám o tom prosím vědět do poznámky. Vybereme nějakou hezčí krabičku. :)

  • K větším objednávkám přihazujeme do balíčku i menší dárky. Můžete si je vybrat v košíku.

 

Nakupujete jako dárek?

Zadejte svůj e-mail (přijde tam potvrzení a nezkazíte překvapení). Telefon a adresu zadejte podle obdarovaného. Faktura nebude v balíčku (zasíláme online na e-mail). Do poznámky si můžete napsat vzkaz pro obdarovaného, připojíme ho na kartičku do balíčku :)

Ideální kombinace

Další varianty

Reference

Inspirace a fotky od zákaznic

Přidejte tu svou!

Za každou recenzi na tento produkt posíláme kupón na slevu 10% na další nákup Ababu produktů.