Nové miminko / A

Nové miminko / A

Dárková sada pro miminko, která obsahuje plenku, body a kousátko. Vše zabalené v kufříčku od české firmy Kazeto.

Plenka s hnízdečkem, body s nápisem Vylíhnuté ptáčátko a kousací kousátko ve tvaru sovičky to vše zabalené do krásného kufříčku od firmy KAZETO v hořčicové barvě.

Cena:
1 490 Kč
1 290

Limitovaná edice plenek a body ve spolupráci se značkou Mama Pocket.

Sada obsahuje:

  • Plenku - Rozměr 80 x 80 cm. Ideální jako lehká dečka do kočárku nebo na focení miminka. Plenku můžete prát na 40. Ilustrace na plence je skoro nesmrtelná. Pyšní se atestem pro děti do tří let a je kompletně vyrobená v ČR.
  • Body - Velikost 3-6 měsíců. Z certifikované biobavlny. Fair trade výroba. Zapínání dole ja na klasické a praktické patentky. Nápis je tištěný digitálním potiskem, který je stálobarevný a vysoce odolný.
  • Hryzátko - Ušaté kousátko je nejlepší kamarád pro miminko, které trápí zuby. Dásně svědí, bolí a miminko slintá a zkouší kousat vše včetně své ručičky. Dejte mu do ní tohohle ušatce a máte vystaráno. Dřevo působí antibakteriálně a je mnohem lepší než plasty. Různé materiály na uších lákají miminko k ocucávání a odvádí pozornost od bolesti. Uši můžete snadno vyvléknout, vyprat a opět navléknout. Rozměr: cca 18 cm. Atest a certifikát na hračku pro miminka od 0 let.
  • Kufřík - Šitý dětský kufřík od českého výrobce KAZETO je vyrobený z lepenky (vyrobena z recyklovaného papíru). Povrch je upraven vodou ředitelným lakem a barvami. Velikost 20 cm. Ošetření provádějte pouze čistým hadříkem.

Pokud byste chtěli zakoupit výrobky zvlášť nebo v jiných velikostech, mrkěte k Mama pocket na eshop :)

Ideální kombinace

Další varianty