Velký dřevěný kroužek / 50 ks

Velký dřevěný kroužek / 50 ks

Velký dřevěný kroužek z bukového dřeva o rozměru 80 mm. Nelakovaný a nijak neupravovaný. Narozdíl od jiných kroužků na trhu je vyráběný ručně a ne strojově - nemá žádné třísky, vnitřní ostrou hranu a je jemně vybroušený do hladka.

Vyráběný na míru pro moji značku na Vysočině.


(jsem plátce DPH)

 

Cena:
1 500

Tak dlouho jsem hledala 100% kvalitní dřevěný kroužek pro svá hryzátka, až jsem se naštvala a vyrobila si ho sama. Tak velký a v takové kvalitě nejsou prostě k nalezení! Obvolala jsem celou republiku a konečně našla pána na Vysočině, který přímo pro mě vyrábí tyto dokonale jemné a vybroušené kroužky. Nenajdete na nich třísku, ostrý záhyb ani vnitřní šev od strojové výroby. Dělá totiž každý kroužek zvlášť ručně a poctivě. Vím jaká je to díra na trhu a tak bych je ráda zprostředkovala i ostatním. Pokud chcete nějaký náhradní kroužek na již zakoupenou hračku, vyrábíte pár kousátek pro zábavu nebo jste velký výrobce, kroužky jsou vám k dispozici.

  • Vnější průměr 80 mm
  • Šířka kroužku 12 mm
  • Vyráběný na míru pro moji značku na Vysočině
  • Narozdíl od jiných kroužků na trhu je vyráběný ručně a ne strojově - nemá žádné třísky, vnitřní ostrou hranu a je jemně vybroušený do hladka
  • Bukové dřevo je přírodní, bez jakýchkoli úprav
  • Kroužek uspěl v atestu na hračku (jako mnou prodávané kousátko, znamá to ted že samostatný kroužek atest nemá)

Dřevěné kousátko je nejlepší kamarád pro miminko, které trápí zuby. Dásně svědí, bolí a miminko slintá a zkouší kousat vše včetně své ručičky. Dřevo působí antibakteriálně a je mnohem lepší než plasty. Můžete použít na různá kousátka, šité dekorace nebo k výrobě hraček pro miminka. Hodit se vám bude ke střihu na hnízdo s kousátkem.

Toto je kroužek používaný na ušatá hryzátka Ababu, ideální jako náhradní kroužek.

Pokud kupujete na Slovensko a jste plátce DPH, napište mi prosím objednávku i s fakturačními údaji přímo na email (jitka.cech@gmail.com), vystavím objednávku na fakturu bez DPH.

 

Reference

Inspirace od šikovných zákaznic

Velký dřevěný kroužek / 50 ks
Velký dřevěný kroužek / 50 ks
Velký dřevěný kroužek / 50 ks